Каталог
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Серія Midea "Nordic"

Nordic

 • Режим «i-ECO» – «Комфорт та економія»
 • Захист від замерзання приміщення, підтримка температури +8 °С
 • Підігрів картера компресора і піддону зовнішнього блоку (встановленим на заводі кабелем, що гріє)
 • 5-ступінчасте регулювання швидкості обертів вентилятора внутрішнього блоку
 • "Step-Gear" - система контролю потужності


5 швидкостей вентилятора зовнішнього блоку

5 Grades Outdoor Fan Speeds
Використання DC-двигуна (постійного струму) вентилятора на зовнішньому блоці дозволило збільшити кількість швидкостей вентилятора до 5. Що сприяє підвищенню продуктивності, зменшенню споживання електроенергії і дозволило знизити рівень шуму зовнішнього блоку.

Blue Fin

Blue Fin

Блакитне покриття ребра теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ та впливів агресивного зовнішнього середовища. Може відрізнятися кольором (мати блакитний, зелений, золотий або взагалі не мати кольору (прозорий лак).

Cleaning (Очищення)

Cleaning

Технологія Active Clean змиває пил, плісняву та жир, які можуть викликати запах, коли вони прилипають до теплообмінника, автоматично заморожуючи, а потім швидко розморожуючи іній, розігріваючи теплообмінник. Після цього крильчатка продовжує працювати, щоб остаточно просушити теплообмінник.
Коли цю функцію увімкнено, на дисплеї внутрішнього блоку відображається індикація «CL», через 20–45 хвилин блок автоматично вимкнеться і сам скасує функцію активного очищення.
Для проведення очищення в подальшому необхідно знову включити цю функцію.

 

Технологія 180-градусного інверторного перетворення

Sine-Wave Inverter

Технологія 180 ° -градусного хвильового інверторного перетворення - керуюча напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступінчастість синусоїди).

Порівняно зі стандартним 120° струмом прямокутної форми надає наступні переваги:

 1. Можливість роботи при ширшому діапазоні напруги живлення і частоти струму.
 2. Велику енергоефективність та енергозбереження.
 3. М'якший старт, нижче шум і вібрації.
 4. Великі можливості керування.


Super охолодження

Super Cool

На пульті дистанційного керування RG70 кондиціонера Midea є унікальна кнопка Super. При натисканні цієї кнопки вентилятор внутрішнього блоку кондиціонера працюватиме на високій швидкості, створюючи надпотужний потік повітря, швидко знижуючи температуру в приміщенні до 17°C.

 

«Векторний» повітряний промінь

Vector airflow

Нові дослідження аеродинаміки дозволили оптимізувати конструкцію повітряного тракту, і в поєднанні з високою продуктивністю вентилятора, кондиціонер може створити потужний спрямований повітряний потік, який дозволить рівномірно охолодити (або обігріти) навіть найвіддаленіші місця в кімнаті. При цьому забезпечені відмінні шумові характеристики від 16dB на нижчій швидкості (залежно від серії).

 

Алюмінієвий теплообмінник із гідрофільним покриттям

Aluminium heat exchanger with hydrophilic coating

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися плісняві та бактеріям, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

 

Виявлення витоку холодоагенту

Refrigerant Leakage Detect
У разі виявлення витікання холодоагенту на дисплеї внутрішнього блоку з'явиться код помилки «ЕС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури внаслідок витоку холодоагенту.

 

Зовнішній блок дизайну "Діамант"

Outdoor unit design

Дизайнери Midea не забули і про зовнішній вигляд корпусу зовнішнього блоку кондиціонера, що саме собою рідкість для кліматичної техніки. Зовнішній блок набагато витонченіший за своїх побратимів, має грані, як у діаманта, а увага до деталей говорить про високий рівень виробництва та ретельно продуману дизайн-концепцію.

 

Компресор DC inverter

DC inverter Компрессор

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином зниження споживання енергії економить Ваші витрати. Така система значно економніша і надійніша, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

 

Контроль та управління по Wi-Fi (Опція - Wi-Fi флешка)

Wi-Fi Control (Wi-Fi stick)

Midea RAC розробила мобільний додаток для сучасних смартфонів, який виконує функцію пульта. Як і пульт управління, смартфон керує кондиціонером через інфрачервоний порт, а у разі найсучасніших моделей кондиціонерів Midea – через Wi-Fi-з'єднання (для деяких серій Wi-Fi stick - опція).

Покупці можуть абсолютно безкоштовно завантажити програму для смартфона за допомогою QR-кодів, що знаходяться в інструкції користувача.

 

Двигун DC inverter внутрішнього блоку

 Motor DC inverter indoor unit

У внутрішніх блоках обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму та енергоспоживання. А також отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.

 

Двигун DC inverter зовнішнього блоку

DC inverter motor Outdoor Unit

У зовнішніх блоках обертання вентилятора використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму та енергоспоживання. А так само отримати кілька по

цій швидкості обертання вентилятора, в залежності від потреб системи.

 

Нічний режим

Night Mode

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну та комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а також автоматично через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). По закінченні режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до заданого значення.

 

Озонобезпечний фреон R32

Ozone-friendly freon R32

Новий холодоагент R32 (дифторметан) має значні переваги. Насамперед це стосується потенціалу глобального потепління (ПГП). Якщо порівнювати досить популярний зараз холодоагент R410A з R32, то останній відрізняється зменшеним більш ніж на 65% ПГП. З цього випливає, що від нового холодоагенту меншою мірою страждає довкілля. Також R32 відрізняється зниженою в'язкістю та щільністю. За рахунок нижчої щільності зменшується інтенсивність витрачання фреону з урахуванням однакових показників потужності. Щільність дифторметану майже на 30% менша порівняно з R410A.


Підігрівач картера компресора

Crankcase Heater

Для запобігання гідроудару компресора при роботі спліт системи в холодну пору року (при негативних температурах зовнішнього повітря) встановлюється електро-ТЕН. ТЕН включається при зупинці компресора і не дозволяє в маслі, що знаходиться в картері компресора, сконденсуватися рідкому фреону.

 

Підігрівач піддону зовнішнього блоку

The heater of the outdoor unit pallet

Підігрівач піддону зовнішнього блоку встановлюється для забезпечення повного видалення води теплообмінника зовнішнього блоку, що утворилася в результаті відтайки при проведенні режиму "розморожування".

 

Підтримка температури +8°С

Maintaining temperature +8°С

Захист від замерзання приміщення, підтримка температури +8°С.

Система керування кондиціонерів може підтримувати в приміщенні температуру повітря +8С, щоб не сильно охолоджувалися стіни і не замерзав водопровід. Це актуально використовувати для дач, гаражів або якщо Ви їдете у відпустку взимку, і Вам не потрібен постійний прогрів приміщення до комфортної температури. При цьому кондиціонер споживає менше електроенергії, оскільки перепад температур вулиця/приміщення зменшується.

 

Режим Eco

Eco mode

При використанні функції «Eco» - кондиціонер швидко охолодить Вашу кімнату, і автоматично підтримуватиме в ній t=+24°С і АВТО - швидкість вентилятора.

При цьому Ви отримаєте і комфорт, і знижене енергоспоживання. У цьому режимі кондиціонер працюватиме 8 годин, потім автоматично відключиться.

Також Ви можете самостійно вимкнути цей режим із пульта.

Цей режим можна використовувати лише у режимі «Охолодження».

 

Режим осушення повітря

Dry Mode

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, що ґрунтується на різниці між встановленою темпаратурою та дійсною кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваним включенням та вимкненням режимів охолодження та вентиляції.

При увімкненні режиму осушення на ПДК відображається символ "Крапелька"

 

Стеж за мною (Follow Me)

Follow Me

Функція "Слідкуй за мною (Follow Me)"

При включенні даної функції на ПДК, процесор управління внутрішнього блоку отримуватиме дані про температуру в кімнаті з температурного датчика, встановленого в пульті дистанційного керування, що дозволяє точніше регулювати роботу кондиціонера, досягаючи заданого режиму в зоні знаходження ПДК в кімнаті. Зона дії сигналу від пульта вбирається у 8 м.п. по прямій лінії "пульт - внутрішній блок".

 

Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею

Multi-Bend Heat Exchanger

Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої ​​конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання та, отже, збільшується ефективність роботи системи.

 

Техноглогія Full-DC (3D DC-inverter)

Full-DC (3D DC-inverter)

Всі двигуни компресорів та вентиляторів у системі виготовлені за технологією DC-inverter

 

Режим Турбо

Turbo

Функція Turbo - при включенні даного режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротший час.

 

Охолодження за низької температури навколишнього середовища

Low Ambient Cooling

Функція "Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища" - забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, при температурах нижче нуля (зовнішнього повітря), що дозволяє використовувати його для роботи, наприклад, серверних.

У сучасних серіях Full DC-інверторних спліт/мультиспліт систем дана опція реалізована програмно-апаратно, при цьому якщо є необхідність використання кондиціонера в зимовий час на охолодження, то необхідно додатково встановити


Функція "Gear Control"

Gear Control

Використовуючи функцію «Gear Control» можна регулювати споживання електроенергії кондиціонером, примусово встановивши значення його потужності в 50%, 75% або 100%.

Обмеження потужності системи дозволить заощадити енергію та «вписатися» в ліміт електроспоживання, якщо потрібно.


Ширококутний повітряний потік

Wide angle air flow

Вертикальні жалюзі кондиціонерів Midea повертаються під кутом 110 ° (звичайні кондиціонери працюють до 80 °), а горизонтальні жалюзі гойдаються на 120 ° (звичайні кондиціонери працюють тільки на 90 °). Цей режим забезпечує більш широке та рівне охолодження/обігрів.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Кондиціонер MIDEA MSAGN-09FN8-I / MSAGN-09FN8-O (Nordic Inverter)

Артикул 2359
В наявності
22 500 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Замовити швидко
 • по Кременчуку
 • по Кременчуцькому району
 • відправка поштовими службами по Україні (Нова Пошта, Делівері, Міст Експрес, Сат)

Вартість доставки обговорюється індивідуально по кожному замовленню.

Потрібна консультація щодо наших товарів, чи є питання щодо оплати та доставки?

Телефонуйте ☎ 0963440564, наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас.

Ми допоможемо підібрати товар, який буде відповідати вашим вимогам і очікуванням, допоможемо з його замовленням і зробимо все, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею з нами.

 • готівкою
 • переказ на банківську картку (Приват, Моно, ОТП)
 • на розрахунковий рахунок (фіз. особи, ФОП, юр. особи)
 • кредит, розстрочка
 • офіційна гарантія від виробника 
 • термін гарантії в характеристиках товару
Вгору