Ви вирішили купити енергозберігаючі вікна у Кременчуці, але сумніваєтеся та не знаєте як зробити правильний вибір? Вас цікавить, чи варто замовляти склопакет із енергозберігаючим покриттям? Наша порада – придбання саме енергозберігаючих вікон – це найкраще рішення.

Принцип работы энергосберегающего стекла.

Принцип роботи енергозберігаючого скла.

Зовні енергозберігаючі вікна практично нічим не відрізняються від звичайних вікон ПВХ. Відмінність таких вікон у тому, що на одне або кілька стекол наноситься спеціальне покриття. Як працює таке покриття?

За рахунок спеціального напилення, яке наноситься на той бік скла, що знаходиться із боку приміщення. Таке покриття служить своєрідним фільтром, завдяки чому тепло з вулиці заходить всередину приміщення, але не виходить назовні, а це відтворює значний ефект для економії тепла. Взимку, завдяки такому склопакету, тепло не залишатиме ваш будинок, а влітку не дасть спеки зайти всередину приміщення.

Зазвичай, через різкі перепади температур на звичайних стеклах утворюються краплі води. З енергозберігаючими вікнами у Вас такої проблеми не буде – це ще один безперечний плюс таких вікон.

Енергозберігаюче покриття в склопакеті знаходиться на внутрішньому склі та звернене всередину склопакета. Такі склопакети оснащуються спеціальною наклейкою, на якій написано, як орієнтувати склопакет у вікні, це дає гарантію того, що монтажники не помиляться при встановленні вікон.

Якщо Ви хочете переконатися, чи дійсно вікно є енергозберігаючим і на ньому є спеціальне покриття, то Ви без проблем можете це зробити підручним засобом – запальничкою. Якщо відображення вогню від запальнички у вікні матиме червонуватий відтінок, то можете не сумніватися – перед вами справжнє енергозберігаюче вікно, оскільки такий відтінок говорить про наявність енергоефективного покриття. Це є кустарним способом перевірки і такий спосіб не завжди відповідає дійсності. Для точної перевірки наявності енергозберігаючого напилення є спеціальний прилад.

Замовляти такі склопакети необхідно у серйозних виробників, оскільки десь у гаражі виготовити якісний енергозберігаючий пакет неможливо.

Як вибрати енергозберігаючі вікна? Декілька важливих порад:

  • розміри енергозберігаючих склопакетів не повинні перевищувати 3*3,2 м2. Якщо параметри будуть більшими, то можлива розгерметизація склопакета через температурні коливання;
  • найкраща відстань між склом має бути 10-14 мм;
  • для житлового приміщення найкраще вибирати двох камерні склопакети, з двома енергозберігаючими склом, ідеальна товщина склопакета 32-40 мм;
  • обов'язково прислухайтеся до думки спеціаліста, адже у нього вже є досвід, і він вам підкаже, яке скло вибрати саме для вашого приміщення.

Вікно з енергозберігаючим покриттям коштує лише трохи дорожче за звичайне вікно, а виграш у теплоізоляційних властивостях становить майже 50%. При установці енергозберігаючих вікон у Кременчуці Ви отримуєте: економію на комунальних платежах та підвищений комфорт у приміщенні. Взимку Вам не буде холодно, а влітку буде не так спекотно. За невелику суму грошей ви отримуєте безліч переваг.

 

Так само при виборі енергозберігаючих вікон, краще вибирати мінімум п'яти камерний профіль товщиною 70 мм. Якщо склопакет у вас буде утеплений, то варто подбати і про теплий профіль. Чим більша товщина профілю та склопакета, тим тепліше і комфортніше буде в приміщенні.

 

Енергозберігаючі вікна в Кременчуці | Продаж, встановлення, доставка
 

Для детальної консультації щодо енергозберігаючих вікон у Кременчуці дзвоніть до нас за телефоном ☎0963440564. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати найкращий варіант.